Aktuálně nemáme žádný rezervační systém. Rezervace řešíme s každým zákazníkem individuálně na základě jeho požadavků a přání.

Jaký je postup v případě, že byste si rádi rezervovali pobyt?

Pro začátek byste měli mít představu o termínu, kdy byste chtěli na Maledivy vyrazit a o tom, co od dovolené očekáváte. Nejvhodnější je začít výběrem letenky, protože v různé dny jsou letenky různě drahé. Letenky nenabízíme, zákazník si je musí zajistit sám, ale na základě našich zkušeností a postřehů jsme schopni Vám poradit. Následně nás kontaktujte. Pomůžeme Vám vybrat ostrov i ubytovací zařízení, abyste si dovolenou maximálně užili. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu, telefonu, Whatsappu či Messengeru. Na Vaše dotazy vždy odpovíme v co nejkratší možné době.

Požadujete nějakou rezervační zálohu?

Ano. V případě že si z naší nabídky vyberete a ubytovací zařízení nám potvrdí volné kapacity v daném termínu, vystavíme Vám fakturu ve výši cca 15% ceny ubytování, která bude v případě zrušení zájezdu z Vaší strany nevratná. Pokud nebude domluveno jinak, rezervace bude platná 3 pracovní dny. Do této doby bude potřeba platbu uhradit, jinak rezervace propadá. Po uhrazení platby Vám zašleme závaznou rezervaci ubytování, kterou budete potřebovat na letišti při příletu do Malé. Doplatek se hradí přímo v ubytovacím zařízení hotově v USD nebo platební kartou (při platbě kartou se vždy účtuje manipulační poplatek ve výši 5%).

Jaké jsou aktuální podmínky návratu do ČR?

Každý turista vracející se z Malediv má povinnost vyplnit výstupní dotazník a příjezdový formulář. Dále musí podstoupit antigenní test provedený max. 24 hodin před začátkem cesty nebo PCR test provedený max. 72 hodin před začátkem cesty). Platí i pro osoby s potvrzením o prodělaném covidu a pro očkované. Po vstupu na území ČR se nejdříve 5. den, nejpozději pak 14. den podrobit PCR testu. Do této doby je nutná samoizolace (výjimkou jsou očkované osoby, osoby s prodělaným onemocněním covid v rozmezí 11-180 dní a děti do dovršení věku 6 let). Další informace ohledně návratu do ČR můžete najít na stránkách MZV.

Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na Maledivy?

Plně naočkované osoby, které mají 14 dní po 2. dávce vakcíny nebo prodělali covid (v době 60 dní po uzdravení) mohou mezi ostrovy cestovat bez omezení.

NOVĚ mohou na obydlené ostrovy cestovat i neočkovaní lidé, ale pouze na ostrovy s proočkovaností minimálně 60% místních obyvatel, kde musí být naočkováno minimálně 95% pracovníků v cestovním ruchu a 90% populace starší 65 let. Neočkovaní turisté jsou povinni absolvovat karanténu 14 dní zakončenou testem.

S účinností od 26.7.2021 mají všichni cestující přijíždějící na Maledivy povinnost mít negativní PCR test max. 96 hodin starý (výjimkou jsou děti do 1 roku). Platí i pro turisty, kteří jsou již očkovaní.

Každý cestující má povinnost vyplnit zdravotní kartu včetně nahrání PCR testu max. 24 hod. před vstupem do země. Platí i pro turisty, kteří jsou již očkovaní.