Aktuálně nemáme žádný rezervační systém. Rezervace řešíme s každým zákazníkem individuálně na základě jeho požadavků a přání.

Jaký je postup v případě, že byste si rádi rezervovali pobyt?

Pro začátek byste měli mít představu o termínu, kdy byste chtěli na Maledivy vyrazit a o tom, co od dovolené očekáváte. Nejvhodnější je začít výběrem letenky, protože v různé dny jsou letenky různě drahé. Letenky nenabízíme, zákazník si je musí zajistit sám, ale na základě našich zkušeností a postřehů jsme schopni Vám poradit. Následně nás kontaktujte. Pomůžeme Vám vybrat ostrov i ubytovací zařízení, abyste si dovolenou maximálně užili. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu, telefonu, Whatsappu či Messengeru. Na Vaše dotazy vždy odpovíme v co nejkratší možné době.

Požadujete nějakou rezervační zálohu?

Ano. V případě že si z naší nabídky vyberete a ubytovací zařízení nám potvrdí volné kapacity v daném termínu, vystavíme Vám fakturu ve výši cca 15% ceny ubytování, která bude v případě zrušení zájezdu z Vaší strany nevratná. Pokud nebude domluveno jinak, rezervace bude platná 3 pracovní dny. Do této doby bude potřeba platbu uhradit, jinak rezervace propadá. Po uhrazení platby Vám zašleme závaznou rezervaci ubytování, kterou budete potřebovat na letišti při příletu do Malé. Doplatek se hradí přímo v ubytovacím zařízení hotově v USD nebo platební kartou (při platbě kartou se vždy účtuje manipulační poplatek ve výši 5%).

Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na Maledivy?

S účinností od 14. 3. 2022 Maledivy zrušily povinnost PCR testu při příletu na Maledivy i před odletem z Malediv, a to pro děti i pro neočkované osoby.