Maledivy, coby destinaci mých snů, jsem s manželem navštívila v dubnu až květnu 2023, a protože šlo o premiérovou návštěvu Malediv a zároveň jsem si chtěla být jistá, že vyberu nejlépe jak to jde, obrátila jsem se raději na zprostředkovate, a to konkrétně na agenturu Na Maledivy. A rozhodně jsem neprohloupila – paní Vlčková ochotně a vstřícně zodpověděla všechny mé všetečné dotazy a pomohla mi tak v mnohém rozhodování, a následně pak bleskově zařídila vše, co bylo potřeba pro náš spokojený pobyt. Určitě N&M doporučuji všem cestovatelům, kteří s návštěvou tohoto ráje na zemi ještě otálejí :-)

Marie a Luboš
Dhigurah

V listopadu 2022 jsme s cestovní agenturou Na Maledivy navštívili ostrovy Feridhoo, Thoddoo a Ukulhas. Byla to naše první návštěva Malediv a zároveň i svatební cesta. Vše proběhlo na jedničku. Pokud to půjde, určitě ještě někdy využijeme Vašich služeb a na Maledivy se vrátíme.

Monika a Jiří
Ukulhas Feridhoo Thoddoo

Dovolená na Maledivách byla naše nejkrásnější dovolená vůbec. Věříme, že jsme zde nebyli naposled a příště zase zkusíme navštívit jiný ostrov. Byl to opravdový ráj na zemi. Děkujeme.

Jana a Petr
Omadhoo Ukulhas