Naše jména jsou Nikča a Míra, máme tři děti – Daníka, Matýska a Lukáška, a celé to rozhodnutí mít cestovní agenturu začalo svatbou na Maledivách.

Nebyla jsem takový ten typ, co by se chtěl vdávat a při představě velké svatby mě jímala hrůza. První myšlenkou byla tedy tajná svatba na Mauriciu. Už jsme měli termín, místo, rezervaci, ale protože Mauricius nebyl úplně covid přátelská destinace, dostali jsme před Vánoci geniální nápad – vezmeme se 1.1.2021 na Maledivách. Nutno říci, že k našemu rozhodnutí dopomohla lahev vína, kterou jsme měli v sobě. Vůbec jsme netušili, jestli to takhle narychlo zvládneme. Nakonec jsme měli cca za 14 dní kompletně zařízenou svatbu, koupené letenky, šaty, boty, prstýnky a už jsme jen doufali, že test na covid bude negativní a my odletíme. Den před odletem jsme za asistence nic netušící kamarádky rozeslali krabice ovázané mašlí pro nejbližší rodinu. Krabice ukrývaly krátký text, svatební oznámení, makronky, šampaňské a dvě skleničky, aby rodina mohla náš den slavit alespoň na dálku s námi. Mile překvapení byli všichni.

No a pak jsme jednoho dne na pláži dostali další geniální nápad, že si založíme cestovní agenturu, abychom se mohli realizovat v tom, co nás opravdu baví – v cestování. Začali jsme tedy plánovat, vybírat vhodné ostrovy, ubytování a za dalších 14 dní po svatbě jsme se opět balili kufry směr Maledivy, abychom všechna naše vybraná ubytování osobně navštívili a měli tak vlastní zkušenost. A to byl začátek cestovní agentury Na Maledivy.